MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6227528
nr 622 7528
4 st, sent 1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 1 februari 2010
kl 17:25:46
450 kr
400 kr
1.500 kr
550 kr
650 kr
750 kr
850 kr
950 kr
1.100 kr
1.400 kr